Забронювати місце

VR

Поринь у дивовижний VR простір! Абсолютно новий формат відпочинку, яскраві емоції та нові враження вже чекають на тебе в it land.

Грай Змагайся Вигравай Грай Змагайся Вигравай Грай Змагайся Вигравай Грай Змагайся Вигравай Грай Змагайся Вигравай Грай Змагайся Вигравай Грай Змагайся Вигравай Грай Змагайся Вигравай Грай Змагайся Вигравай
VR controller VR helmet

VR

В тебе є унікальна можливість доторкнутися до світу цифрових технологій. Досліджувати океан, рятувати світ від зомбі та прибульців чи кататися на лижах - вирішувати тобі. Проте одне залишається незмінним - найкращі враження ти отримаєш саме в it land. Захоплюючий світ пригод чекає на тебе.

Наша система віртуальної реальності, на базі Valve index VR kit, забезпечує чітке та яскраве зображення протягом всього сеансу, а система об’ємного звуку занурює тебе у гру настільки, що ти починаєш відчувати себе частиною цифрового простору.

Тобі буде важко відрізнити реальний світ від віртуального, бо наші джойстики відстежують навіть найменші рухи пальцями, таким чином, твої дії у грі максимально наближені до повсякденних.

Що вас чекає

  • Комфорт

    Наші адміністратори завжди готові прийти на допомогу - налаштувати техніку та пояснити, як нею користуватися, аби ви мали нагоду повністю поринути у віртуальний світ і отримати максимум вражень від перебування в ньому.

  • Унікальна атмосфера

    Наші клуби обладнані сучасною технікою, яка визнана світовими експертами, тож саме тут Ви відчуєте себе, немов у фільмі про майбутнє. Також ми потурбувалися про те, щоб Ви завжди могли відпочити від кібер-баталій. Саме тому, ми створили лаунж-зону, де Ви можете не тільки смачно поїсти, але й провести час з друзями.

  • Актуальні ігри

    Наша команда постійно слідкує за новинками в ігровому просторі, тестує їх, знаходячи найкращі та найбільш захоплюючі, тож наш перелік ігор і ваша кількість можливостей постійно розширюється та покращується, а це все для того, щоб Ви анітрохи не сумували, приходячи до it land.