Забронювати місце

Чи варто боротись за кохання?

#attention

До 14 лютого залишаються лічені дні, тож, якщо святковий настрій досі не з'явився — ми вирушаємо тобі на допомогу! 

Хутчіш пристібай паски безпеки, бо наш марафон фільмів продовжується.

Голодні ігри
09.02

Перед нами відкривається жахлива картина – далеке майбутнє, де суспільство поділене на верстви, і люди, нижчі за статусом, повинні брати участь в шоу, аби додати трохи фарб до буднів тих, кому наскучило монотонне життя в достатку.

В той час, поки багатії перебувають у комфорті – прості смертні змагаються в іграх, головним призом яких є життя. Щорічно відбувається відбір-жеребкування, щоб обрати тих «щасливчиків», які потраплять на екрани тисяч глядачів.

Цього року, одними з гравців стають Кітнісс Евердін та Піт Мелларк, які проживають на території одного з дистриктів. Плани цілеспрямованої і гордої дівчини, яка прагне перемогти будь-якою ціною, змінюються, коли вона дізнається, що хлопець, який жив поряд з нею протягом стількох років, був таємно закоханий в неї весь цей час. Проте, не слід забувати, що вони лише одна з 12 пар, яка хоче випробувати удачу і вийти з шоу неушкодженою. 

Голодні ігри: У вогні
10.02

Ювілейні Голодні ігри у жодному разі не можуть обійтися без героїв попередніх, отже Кітнісс та Піту знову доведеться пройти крізь це пекло. Цього разу на арену вийдуть кращі з кращих — переможці турнірів минулих років, які вже собаку з'їли на цій справі. Правила стають ще жорстокішими, а боротьба запеклішою. То хто ж вийде зі щитом, а хто на щиті — вирішить лише рівень підготовки та спритність бійців.

Голодні ігри: Переспівниця. Частина І
11.02

Хоча й ігри скінчилися, проте боротьба за свободу не припинялася ні на хвилину. Переможниця Кітнісс повертається до рідної місцини, де стає символом хоробрості та жаги справедливості, чим надихає безліч людей, яких, здавалося б, вже нічого не змусить йти проти диктаторського режиму. Для Піта ж Капітолій приготував дещо інший сценарій розвитку подій. Хлопець знаходиться там і кожного дня знімається у телепередачах, де закликає припинити кровопролитну боротьбу та підкоритися існуючій владі. Та невже Піт міг так сильно змінитися, підвести свій народ та Кітнісс після стількох спроб забезпечити щасливе вільне майбутнє наступним поколінням?

Голодні ігри: Переспівниця. Частина ІІ
12.02

Кітнісс не зламали ні тяжкі випробування, ні біль втрати близьких — в неї вже немає вибору, вона має йти до кінця та покласти край диктаторському режиму, який очолює президент Сноу. 

Повстанці таки добилися свого – більша частина територій Панем захоплена. Проте Кітнісс не планує зупинятися на півшляху до перемоги, головна її мета — покінчити з тираном, не зважаючи на те, що ціна за свободу може бути надто великою. Тепер все залежить лише від фінальної битви героїні та головного антагоніста цієї захоплюючої історії про кохання, дружбу та відвагу. 

Варкрафт
13.02

Лотар не знав лиха і спокійно правив у Азероті, доки на його землі не потрапив жорстокий Дуротан, який почав нападати на мирних мешканців з метою захопити владу. У відповідь на агресію, король підіймає величезне військо та намагається чинити опір загарбникам, кровожерливіше яких ще не бачила людська раса. Орди орків прийшли з півночі і точно не залишать території Азерота з пустими руками. 

Персонаж
14.02

В житті Гая не буває спонтанності та непередбачуваності, його перебування у світі більше схоже на налагоджений годинник. Проте одного дня банк, де він працює, грабують 17 разів поспіль. Такий дивний збіг обставин змушує чоловіка замислитися переосмислити все, що до цього здавалося рутиною. Саме тоді Гай розуміє, що все, що його оточує – майстерно розроблена відеогра, проте він в ній не являє нічого більшого за звичайного NPC. Чи продовжить він жити в рутині або ж зламає систему, дізнаємося 14 лютого о 19:00 на трансляції в it land.

Поділитися в соцмережах