Забронювати місце

Міні-кінотеатр в it land

#attention

Занурившись у роботу після тривалого відпочинку, не забувай, що іноді потрібно брати паузу та трохи відпочивати. 

Тож, щоб зробити твої будні яскравішими, ми запускаємо двотижневий марафон фільмів приурочений до дня Святого Валентина.

Це ідеальний привід для того, щоб взяти свою другу половинку та прийти до it land на трансляцію фільмів про кохання. Пропонуємо доповнити вечір перегляду зігріваючими напоями з нашого меню, аби зробити його більш атмосферним. 

Показ відбуватиметься щодня починаючи з 01.02 до 14.02 включно.

Ми не транслюватимемо однотипні фільми, до яких всі звикли, в кожного з них буде своя перчинка та особливий шарм. Обирай собі до смаку!

Кохання, що збиває з ніг
01.02

Життя Баррі Ігена складається з малих і великих неприємностей: семеро сестер всіляко принижують його, дівчина, що працює у «Сексі по телефону», намагається шантажувати... Єдина мрія нещасного чоловіка - назбирати купонів, які дають право на безкоштовні перельоти. Баррі вже за тридцять, він страждає від раптових спалахів люті, і не навчився нормально спілкуватися з людьми. З жінками - особливо. Але фортуна ще не поставила на Баррі хрест - одного разу він зустрічає дивну дівчину, якій судилося перевернути все його життя.

Вічне сяйво чистого розуму
02.02

Іноді так хочеться забути усі неприємні моменти з життя, чи не так?

Джоелю та Клементині пощастило знайти одне одного та між ними швидко спалахнуло полум'я кохання, яке почалося з однієї іскри – випадкового погляду. Проте такі сильні почуття тривали недовго і між закоханими почалися суперечки, які пізніше призвели до болючого розриву стосунків. 

Обидва герої вирішують стерти всі спогади, пов’язані зі щасливими днями, проведеними разом. Проте щось йде не так і підсвідомість починає чинити супротив процедурі очищення пам'яті і геть все життя йде шкереберть.

Лара Крофт: Розкрадачка гробниць
03.02

Кохання завжди змушує нас виходити за межі власних можливостей. Проте чомусь ми ніколи не замислювалися над тим, що ті ж почуття в нас може викликати справа всього життя. Тут цій жінці немає рівних. Вона відважна, спритна в усіх видах рукопашного бою, стріляє з будь-якої зброї та здатна вирішити головоломки непідвладні розуму звичайної людини. Земля тремтить під її ногами, що вже казати про лиходіїв, які трапляються на шляху. Це все про Лару Крофт, дочку лорда та розкрадачку гробниць.

Боги Єгипту
04.02

Колись процвітаючий Єгипет огорнули злидні та темрява. Виною цьому бог Сет, який довго чекав моменту, аби захопити владу. Дістатися престолу йому вдалося лише шляхом жалюгідного братовбивства, проте для нього це лише крапля у морі інших гріхів, які він скоїв.

Хто ж кине виклик жорстокому володарю та піде наперекір існуючому устрою?

Простий хитрий злодій, кохана якого потрапила у рабство.

Гадаєш, звучить сумнівно?

Ми переконані, що сила кохання творить дива, тож переконайся у цьому сам!

Закохайся в мене, якщо наважишся
05.02

Софі та Жульєн — друзі з дитинства, які разом пройшли крізь важкі випробування, підготовлені для них долею.  Не зневіритися протягом багатьох років їм допомагала одна гра, яку ці двоє вигадали ще давно, з неї і почалася їхня дружба. Вони вигадували одне для одного завдання, які з роками ставали все складнішими і небезпечнішими. Проте, що робити, коли межа вже поряд, а азарт продовжує зростати?

Першому гравцю приготуватися
06.02

На дворі 2045 рік, люди повністю перешли у цифровий простір, який вирішує проблеми соціальної нерівності. «Оаза» — є саме таким, тут можна бути ким забажаєш та займатися тим, що прийде в голову. І от, настав день, коли великий творець «Оази» помирає, залишаючи після себе безліч корисних артефактів, розкиданих по найнепередбачуваніших куточках метавсесвіту. Проте найціннішим з них є заповітне «Великоднє яйце», про яке мріє кожен гравець, бо той, хто його відшукає, стане власником усієї «Оази».

У процесі пошуків унікального артефакту зустрічаються ці двоє — Персіваль та Артеміда. В них багато спільних інтересів, вони готові допомагати одне одному, здається навіть, що між ними щось більше, ніж дружба, проте умови гри підготували для них багато перешкод, які змішалися з особистими турботами. Що ж виявиться складніше, ділити приз чи перенести стосунки в реальне життя?

Принц Персії: Піски часу
07.02

Король Персії стає свідком прояву відважності хлопця Дастана, який визволяє з обійм смерті свого кращого друга, і, під враженням від побаченого, вирішує зробити юнака одним зі своїх приймачів. 

Роки йшли, Дастан навчався військовому мистецтву та згодом стає одним з найкращих воїнів Персії та принцом. 

Під час військового походу, його брат – Тас, дізнається, що в містечку Аламут захована зброя, яка дозволяє її власникові керувати часом. Тож він вривається у місто, в пошуках унікального трофею, проте виходить з пустими руками.

З нагоди успіху, король влаштовує масштабне святкування, але, під час бенкету, його отруюють. Звинувачують у цьому, звичайно ж, Дастана, якому нічого не залишається як тікати з палацу з коханою принцесою. Герою доведеться пройти чимало перешкод на шляху до відновлення репутації.

Метод Хітча
08.02

Алекс Хітченс допоможе підкорити серце будь-якої леді навіть найсором'язливішим чоловікам, звичайно, за хороший гонорар. Його універсальний метод допомагає всім, хто до нього хоч раз звертався. 

І от, до експерта романтичних справ звертається бухгалтер Альберт Бренамен, який закоханий у одну зі своїх клієнток. Як і всі попередні спроби сподобатися дівчатам за методом Хітча, ця виявляється успішною.

Проте, під час справи, Алекс зустрічає журналістку світської хроніки, яка згодом змінює його плани і вносить корективи в, напрацьовану довгими роками, схему завоювання жіночих сердець.

Поділитися в соцмережах