Забронювати місце

Гайд по VR

#EdPro

Шоломи та окуляри віртуальної реальності широко використовуються серед поціновувачів інновацій у світі моди, кулінарії та навіть медицини. Зараз майже не залишилося людей, які б не чули про VR, проте багато хто досі не знає елементарних правил користування шоломами або ж окулярами.

В it land ти можеш доторкнутися до уявного світу, відчувши захоплюючий дух пригод у найнеочікуваніших локаціях. Аби твої емоції були ще яскравішими - ми виокремили ряд основних аспектів, які зроблять занурення у віртуальну реальність більш комфортною.

Основні нюанси користування VR обладнанням:

  • Не соромся сказати, що шолом сидить не зручно на голові - від цього залежить твоє враження від самої гри, інакше ж ти швидко втомишся і не зможеш сконцентруватися на подіях у віртуальному світі. Проте не варто намагатись налаштувати його власноруч - краще звернутися до адміністратора.

  • Важливо, щоб зображення було одразу чітким, інакше ти можеш не помітити важливих деталей у грі.

  • Надягай зручний одяг. Більшість ігор у VR динамічні, тож важливо, щоб нічого не обмежувало твоїх рухів.

  • Не вживай алкогольних напоїв перед сеансом. Ми турбуємося про те, аби тобі не стало недобре під час гри.

  • Якщо щось не так у грі -  звернися до адміна. Просто скажи йому - що не так, і він обов’язково допоможе тобі вирішити проблему.

Трохи розібралися з основами, які варто знати і пам’ятати задля отримання максимуму позитивних вражень від VR.

Тож пропонуємо тобі перелік ігор, які є в it land,  для адаптації у VR, щоб звикнути до атмосфери і надалі впевнено відчувати себе у будь-якому іншому симуляторі реальності.

TheBlu

Ще ніколи кити, акули та отруйні медузи не були так близько, як зараз. Поринь у найменш вивчений куточок земної кулі - світовий океан. Відчуй себе дослідником підводного світу, наступником Жак-Іва Кусто, та спостерігай за життям мешканців океану.

Richie's Plank

Гра підходить для тих, хто дійсно боїться висоти. Вісімдесятий поверх хмарочоса, тонка дерев’яна дошка, жодного спорядження та перехоплюючий подих вид униз. Ну, що, вже відчуваєш, як у тебе трясуться коліна?

Fancy Skiing 2

Відчуй себе учасником зимових Олімпійських ігор, катаючись на лижах. Змагатися за  статус чемпіона чи насолоджуватись пейзажами - обирати тобі. Засніжені вершини гір, круті схили та високі трампліни - точно не залишать тебе байдужим.

Поділитися в соцмережах