Забронювати місце

Смартфони, які складаються

#EdPro

Всі гадали, що часи телефонів, які складаються вже минули, проте серед нас досить багато фанатів таких моделей і недарма.  

У цих гаджетів багато переваг
  • компактні

  • можуть розгортатись до розмірів планшету

  • попри те, що вони поєднують у собі кращі характеристики - викликають відчуття ностальгії

  • оригінальні технічні рішення, бо кожний девайс складається за власною технікою

  • досі вони не дуже популярні на ринку - рідко зустрінеш людину з таким телефоном

На даний момент виробники можуть запропонувати нам такі моделі:

Samsung Galaxy Fold

Першим, з лінійки гнучких смартфонів, світ побачив цей девайс від корейської фірми Samsung. Унікальний смартфон звернув на себе увагу світових ЗМІ та блогерів, які одразу вирішили тестувати пристрій, звичайно, що без недоліків не обійшлося.

Samsung Galaxy Fold обладнаний спеціальною плівкою, яка підтримує функціональність телефону, проте користувачі знімали її, приймаючи за захисну, і звичайно, що гаджет переставав працювати. 

Окрім того, помічені випадки, коли і без зняття плівки, смартфон відмовлявся функціонувати вже після першого тижня використання.

Після невдалого тестування, Samsung допрацювали всі недоліки і тепер девайс не буде виходити з ладу передчасно.

А як щодо характеристик?
  • два екрани, які складаються в один з діагоналлю 7,3 дюйми

  • процесор Snapdragon 855

  • 12 ГБ оперативної пам’яті

  • 512 ГБ влаштованої пам’яті

Huawei Mate X

На відміну від попереднього смартфону, цей девайс згинається назовні, що допомогло компанії зробити його набагато зручнішим за Samsung Galaxy Fold і зекономити кошти на зайвому екрані. Huawei зазначає, що приділяє багато уваги функціональності телефону: постійно покращує характеристики та працює над зручністю екрану.

Motorola RAZR 2019

Те, що ми казали про ностальгію, яку викликають схожі телефони, втілює цей гаджет з легендарної лінійки Motorola RAZR, яка буквально переродилася на наших очах, проте зараз вже виробляється під скромним ім’ям бренду Lenovo. А от щодо статусу “найвитриваліших телефонів” можна посперечатися.  Виробник зазначає, що девайс витримує 100 тисяч циклів згинань, але після тестування визначилося, що  трохи більше 27 тисяч - його максимум. 

Samsung Galaxy Z Flip

Компанія Samsung вирішила не зупинятися на досягнутому і у 2020-му році світ побачив Samsung Galaxy Z Flip. В цьому гаджеті вже немає великого дисплею, проте повертається елемент ностальгії, бо девайс дійсно схожий на розкладні телефони з нульових. Хоча Samsung запевняє, що смартфон зроблений з унікального скла, проте експерти, яким вдалося протестувати дану модель, зазначають, що вона царапається так само, як вироби з пластику. І технічні характерістіки в девайсу гірші, ніж у попередньої моделі від цього виробника.

У списку вказані протестовані моделі, які вже вийшли, тож ми будемо чекати анонсовані моделі, які ще не з’явилися на ринку, щоб написати відгуки й на них. Серед таких смартфонів: Xiaomi Mi Flex, LG V, Google Pixel Flex.

Поділитися в соцмережах