Забронювати місце

6 місце рейтингу

#news

Мабуть, всім відома гра Dota 2. З цієї кібер-дисципліни щорічно проводиться безліч турнірів та ліг, у яких приймають участь команди з усього світу. Призові фонди турнірів сягають мільйонів доларів, вони не раз ставали найбільшими за всю історію кіберспорту.

Більшість критиків та ігрових експертів відмічали якість графіки, кількість можливостей у грі, але також вони зауважили, що єдиним недоліком є важкість навчання.

Саме тому, ми допоможемо тобі зрозуміти суть гри та дамо кілька порад.

Що взагалі відомо про Dota 2?

Під час матчу у Dota 2 відбувається поєдинок між двома командами - Світлом і Темрявою. 

Кожна команда має:

  • 5 гравців

  • 3 лінії (верхня, середня та нижня), вони ведуть до трону

  • 1 трон

  • 12 веж, по 4 на кожній лінії, вони заважають ворогам доходити до трону

Також у грі є персонажі, які атакують ворогів та будівлі, вони з’являються періодично і називаються крипами.

Мета гри проста - знищити всі ворожі вежі та трон суперника. Зробити це можливо тільки за умови організованої командної гри.

Для підвищення рівня і відкриття нових можливостей потрібен досвід, а для придбання артефактів - золото. Їх можна отримати, руйнуючи ворожі вежі та вбиваючи крипів.

Коли, тільки зайшов у Dota 2, не забудь про те, що:

  • Тобі запропонують пройти навчання - не пропускай його. Це часта помилка новачків, які, через це, потім не розуміють що до чого. Краще витратити трохи часу на початку, щоб потім краще орієнтуватись у грі. А до того ж, під час матчу, розібратись буде важко, бо ворожа команда одразу викриє того, хто нічого не тямить.

  • Якщо ти все ж відчуваєш себе невпевнено, краще повідомити про це тіммейтів. Тоді вони допоможуть тобі чи, хоча б, поставляться з розумінням.

  • Слідкуй за міні-картою. Ситуація на ній може непередбачувано змінюватись, що вимагатиме швидкої реакції.

  • Якщо ти новачок, завжди треба розуміти, що ворожа команда може бути сильніша за тебе. Тому, не радимо одразу йти на противників одному, краще залучитися допомогою декількох гравців з твоєї команди.

  • Дивися гайди по Dota 2, це допоможе пришвидшити процес навчання грі. Також ти зможеш дізнатися про ефективні стратегії та зборки. 

У наступному випуску ми розкажемо про персонажів та їх роль у грі. Слідкуй за новинами.

Поділитися в соцмережах